نتایج جستجو برای عبارت :

حافظه تاریخی قسمت ۱۲ (خاندان مقابل خاندان)

در دنیای جرج آر آر مارتین شاید میشه گفت خاندان تارگرین روزگاری یکی از قدرتمندترین خاندان های قاره وستروس بود که با وجود قدرت اژدهایان هیچکس جلو دارشان نبود. 

اما قبل ازین که شاه دیوانه آخرین پادشاه تارگرین وستروس کشته شود و سرنوشت این خاندان بزرگ به همچین جایی برسد که بازماندگانشان با سرنوشتی نامعلوم راهی اسوس بشوند آنان که بودند؟ در ادامه به این موضوع خواهیم پرداخت اما نخست بیایم به قبل از آغاز حکومت تارگرین ها بر وستروس نگاهی بیندازی
«٣٣»إِنَّ‌ اللّهَ‌ اصْطَفى‌ آدَمَ‌ وَ نُوحاً وَ آلَ‌ إِبْراهِیمَ‌ وَ آلَ‌ عِمْرانَ‌ عَلَى الْعالَمِینَ‌ براستى که خداوند،آدم و نوح و خاندان ابراهیم و خاندان عمران را بر جهانیان برگزید. نکته‌ها: در آیه‌ى قبل،دستور اطاعت از رسول صادر شد،این آیه،دلیل آن را
ادامه مطلب
داستان سریال Game of thrones مرتبط با کتاب نغمه ای از یخ و اتش نوشته جورج آر.آر مارتین است که حکایت سرزمین خیالی به نام وستروس را روایت میکنید که تحت سلطه خاندان باراثیون است اما با گذشت زمان خاندان لنیستر تاج و تخت را در دست گرفته و خاندان استارک نیز در شمال این سرزمین با وایت واکر ها درحالی مبارزه هستند ، در ادامه خاندان تارگرین که وارث حقیقی تاج و تخت هست توسط اخرین نفر از نثلشان وارد عمل شده است.
http://downloador.blog.ir/post/game-of-thrones
دریافت
حجم: 85.2 مگابایتتوضیحات: Game of Thrones Conquest یک بازی جذاب و بینظیر بر اساس سریال پر طرفدار و زیبای Game of Thrones میباشد که توسط کمپانی بازی ساز و معروف Warner Bros ارائه شده است. در این بازی اندرویدی با کاراکترهای مختلف مانندسرسی، تیریون، مارجری،استارک ها، جان اسنو و …. بازی کنید و خود را بخشی از این سریال جذاب ببینید. بین خاندان های مختلف وستروس به مبارزه بپردازید و انتقام خاندان خود را از خاندان های دیگر بگیرید و خاندان قدرتمند خود را در وستروس ایج
باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدامی کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفانذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورامی زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفیباب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد در ماجراچون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جانش رهاس
از گوشه و کنار ، تاریخ اسلام ، تاریخ خانواده مهم است و بدون شک اگر به این ترتیب نگاه کنید ، یکی از مشهورترین آنها خاندان آل ابی طالب و به طور مهم ، آل علی است ، که جلوه مهمی از تحولات اوایل دوره و زمان اسلامی بود. موارد زیر را دارند. کسانی که به این خانواده پایبند هستند ، به ویژه عاشقان امام علی بن ابیطالب (سلام الله علیها) ، به کسانی اختصاص می یابد که در مقطعی از تاریخ ، تمام زندگی خود را وقف آن کرده اند. ضبط لحظات در داستان امام علی و خانواده…
اد
✅ این روزها که به
انتخابات مجلس نزدیک می‌شویم خوب است خاطره‌ای از بازی خوردن جریان حزب‌اللهی شیراز
در انتخابات مجلس را مرور کنم.
بازی‌ای
که هزینه آن را کل جریان حزب‌الله داد.

✅ در انتخابات دو دور قبل
مجلس یکی از نماینده‌های جماعت حزب‌الهی و یا بهتر بگویم نماینده "حزب پایداری"
در شیراز، فردی مؤمن و با تقوا بودند که البته ما با انتخابشان به عنوان نماینده
جریان حزب‌الهی برای مجلس مخالف بودیم و معتقد بودیم ایشان برای این پست مناسب نیستن

محصول:فرانسه
زبان:انگلیسی
زمان: -

سال انتشار:2016

کیفیت:720

سبک:زندگینامه . درام . تاریخی . رازآلود . عاشقانه . هیجان انگیز
بازیگر:Richard Madden . Stuart Martin . Guido Caprino . Valentina Belle
داستان :داستان سریال درباره‌ی خاندان مدیچی است. خاندان مدیچی که ابتدا بانک‌دار بودند ، طی مدت کوتاهی به جمع قدرت‌مداران بزرگ و نجیب‌زادگان پیوستند و نفوذشان نه تنها ایتالیا ، بلکه کل اروپا را متحول کرد. صعود این خاندان از تاجرانی ساده به قدرت‌مندترین افراد ایتالیا موجب انف

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبداللهغزل۲
کرد جد مصطفی ، عهد و قراری با خداگر دهی ما را پسر، از ده کنم یک را فدا
می کنم قربانی یزدان، تنی از ده نفرگر شوم من صاحب اولاد ، ای ما را شفا
نذر جد مصطفی گردد محقق سوی حقصاحب فرزند می گردد،به اذن حق ورا
می زند قرعه کدامین دلبرش گردد هلاکمی شود قرعه به نام باب و جان مصطفی
باب احمد می شود نامش برون نه مرتبهبار آخر قرعه بر اشتر فتد ، در ماجرا
چون که عبدالله باشد، صاحب عز و مقاممی شود صد اشتری قربانی و جان
امروز کشور از استقلال برخوردار است و این خواسته‌ی عمومی این مردم در انقلاب بوده، یعنی واکنش ملّت ایران به دویست سال سلطه‌ی بیگانگان بر این کشور است. این را خوب است جوانهای ما، اهل فکر و تحقیق ما، مورد توجّه قرار بدهند. تا قبل از انقلاب، حدود دویست سال قدرتهای سلطه‌گر بر این کشور مسلّط بودند و حکومتها زیر سایه‌ی قدرتهای بیگانه حکومت میکردند. حکومت قاجار با تضمینِ دولتِ تزاریِ روسیه بر سرِ پا بود؛ یعنی در جنگهای ایران و روس، در قضیّه‌ی ترک

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامابوطالبغزل۵
می کند هجرت پیمبر، بهر تبلیغ و شعارنیست دیگر مونس و هم یاوری در آن دیار
حامی احمد بود در طول عمر خود عمواز بزرگان بنی هاشم بود، او خوش تبار
چون ابوطالب سدی محکم بود بر کافراندر حیاتش نیست احمد را اذیت آشکار
بعد فوت جد احمد، او بود قیم نبیسرپرستی می کند وی را، از بین صغار
چون ندیده او پدر را،در حیات و زندگیمی رود هم مادرش ، یکه بماند گل عذار
ساقی مکه بود او حاجیان را مدتیاو پذیرای خلایق بود، از بهر م

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامآمنهغزل۴
همسر باب نبی، دخت وهب شد در جهانهست احمد حاصل پیوند زوج و ارمغان
آمنه باشد موحد، همچو اجداد نبیمی کند احمد زیارت قبر مادر،خود نشان
عالمان شیعه بر ایمان تو ، صحه نهندچون که احمد نهی کرده، بر صلات مشرکان
کودکی را بی پدر باشد احمد در حیاتمادرش هم ترک دنیا می کند، در عنفوان
آمنه بنت وهب، از بهترین زن های قوماز قریش است آمنه، پاک و منزه هر زمان
باعث خیر است احمد بر حلیمه دایه اشاو کند تمدید کارش را،  محم
خلفای غاصب و حاکمان سنی بدتر از خوارج
حاکم نیشابوری از علمای بزرگ اهل سنت عمری در مقدمه کتاب فصائل فاطمه الزهرا (علیها السلام) می‌نویسد:
ثم إنّ زماننا قد خلّفنا فی رعاة یتقرّب النّاس إلیهم ببغض آل محمد صلى الله علیه وآله وسلم والوضع عنهم، فكلّ من یتوسّل إلیهم فتوسّله بذكر الآل بما قد نزّهم الله عنه، وإنكار كلّ فضیلة تذكر من فضائلهم، واللّه المستعان على ذلك، والمسؤول أن یصلّی على محمّد النّبیّ وآله، وأن یبدلنا بالخوارج خیرا منهم، إنّه ولی

باسمه تعالیخاندان پیامبر اسلامعبدالمطلبغزل۱
توده ای از مرغ های آسمانی شد عیانسنگ بر منقار دارند، جای شمشیر و سنان
داشت در سر ابرهه، تخریب خانه، کعبه رامی کند الله حفظش، از شیاطین بی امان
هر که با یزدان در افتد، می شود خوار و ذلیلچون که عالم در ید و فرمان حق دارد توان
می کنند پرتاب هر یک،سنگ ریزه بر عدوکشته می گردند فیلان ،در پی ضربی چنان
می کنند غارت، اموال بنی هاشم به زوراشتران را می ربایند از قبایل بی گمان
می کند درخواست، عبدالمطلب جد
✅ این روزها که به
انتخابات مجلس نزدیک می‌شویم خوب است خاطره‌ای از بازی خوردن جریان حزب‌اللهی شیراز
در انتخابات مجلس را مرور کنم.

بازی‌ای
که هزینه آن را کل جریان حزب‌الله داد.

✅ در انتخابات دو دور قبل
مجلس یکی از نماینده‌های جماعت حزب‌الهی و یا بهتر بگویم نماینده "حزب پایداری"
در شیراز، فردی مؤمن و با تقوا بودند که البته ما با انتخابشان به عنوان نماینده
جریان حزب‌الهی برای مجلس مخالف بودیم و معتقد بودیم ایشان برای این پست مناسب نیس
وفرمود حکایت ابو طالب حکایت اصحاب کهف که ایمان را نها ن کردند وشرک را اظهار داشتند پس خدا پاداششانرا دو بار بانها داد یک بار انهاداد  یک بار بجهت ایمان اوردن  ویک بار بجهت تقیه کردمن 3 عبدارحمان بن ابی عبدالله. گوید بامام صادق ع عرض کردم منکر امر امامت از خاندان بنی هاشم و دیگران برابرند  فرمود مگو منکر بلکه بگو جاهد از خاندان بنی هاشم ودیگران ابوالحسن علی بن اسمعیل میثمی  گوید من دراین باره فکر کردم قول خدای عزوجل در باره برادران یوسف بیاد
علت دشمنی اهل سنت عمری با حضرت ابو طالب علیه السلام
سید بن طاووس رضوان الله علیه می‌نویسد:
دشمنان اهل بیت علیهم السلام درجای جای کتاب‌هایشان با امیر المومنین علی (علیه السلام) و خاندان رسالت عداوت و دشمنی کرده‌اند و چون در خود آن حضرت عیبی پیدا نکرده‌اند، کوشیده‌اند مثلا با نسبت دادن کفر به جناب ابو طالب پدر آن بزرگوار دشمنی خود را آشکار سازند در حالی که تمامی اهل بیت طهارت و خاندان رسالت که اقوالشان سندیت دارد و جمهور علمای شیعه که اجما
امپراتور سابان وانگ (234م - 234م)؛پس از مرگ «امپراتور گوسو»، ولیعهد وی امپراتور سابان به امپراتوری رسید و به عنوان هفتمین امپراتور باکجه معرفی شد، اما سن کم سابان وانگ و هرج و مرج های ناشی از شکست های سنگین امپراتور گوسو فقید سبب آن شد که در چنین شرایطی عالیجناب «گُی» برادر «امپراتور چوگو» که فردی بسیار زیرک و البته پیر بود از فرصت استفاده کند و با جلب حمایت درباریان، امپراتور سابان را از تخت امپراتوری به زیر بکشد. این آغاز برتری خاندان «جین» ب
 عبدالرحمان بن آبی عبدالله گوید بامام صادق ع  عرصکردم منکر امر امامت از خاندان بنی هاشم و دیگران برابرند فرمود مگو  منکر بگو جاحد از خاندان بنی هاشم و دیگران ابوالحسن علی بن اسماعیل میثمی گویدمن باره فکر کردم و قول خدای عزوجل درباره برادران یوسف بیادم افتاد و قعر فهم وهم  له منکرون 58 سوره 12 یوسف آنها را شناخت واگنها یوسف را منکر بودند و نشناختند  شرح فرق منکر واحد اینستکه منکر در برابر  عارف و عالم بکار میرود یعنی کسیکه چیزیرا نشناخته ندا
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
با وقاحت تمام ،برای کشتن خاندان پیامبرازهیچ جنایتی فروگذارنکردندوپست تر از هر حیوانی ،رذالت و سبعیت وددمنشی خود را با افتخار به تصویر کشیدند.بعد به شکرانه آن همه جنایت جشن گرفتند،خودشان را جانشین پیامبر نامیدند.اقتدا به عمرکردنداوخانه فاطمه را آتش زد و اینان خیمه فرزندان فاطمه را
امیرالمومنین اهل سقیفه
شراب میخوردوبامحارم زنامیکردوبه جای آب به طفل شش ماهه تیر سه شعبه هدیه دادند
اصلا قرآن رو باید اینجوری خوند
فک کنم داره با لحن می‌خونه
اینم یه تصور دیگه از قرآن خوندن دخترم

روز دخترهای بیان مبارک باشه
و ایشالله که تو این دهه کرامت از این خانواده‌ی بزرگوار عیدی‌های خوبی بگیریم
من که قبلا بارها گفتم که خونواده‌ی من و همچنین خودم بشدت به این خاندان و به خصوص امام رضا ع و خواهر محترم‌شون علاقه‌ی زیادی داریم و من تقریبا هرجایی رسیدم خودم رو جدای از لطف و محبت این خاندان نمیدونم
قبلا هم گفتم که علت نام گذاری من به رضا ج
سلام
« به قولی ام‌عمره که نامش اسماء و دختر بشیر بن نعمان بود، به مصعب گفت: مختار، متقی و پاک و روزه‌دار بود. مصعب گفت: ای دشمن خدا تو هم او را ستایش می‌کنی؟ سپس دستور داد تا او را گردن زدند. وی نخستین زنی بود که دست بسته گردن زده شد.
به قول دیگری، وی در پاسخ مصعب که از او خواسته بود از مختار بیزاری بجوید، گفت: چگونه از مردی بیزاری جویم‌ که می‌گفت خدا پروردگار من است و روزها روزه‌دار بود و شب‌ها را نماز می‌خواند و در راه خدا و پیامبر او فداکار
نام سریال: بازی تاج و تخت – Game of Thrones ژانر: ماجراجویی، درام، فانتزی سازندگان: David Benioff, D.B. Weiss ستارگان: Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Harington امتیاز: 9.5 از 10 مدت زمان: 55 دقیقه خلاصه داستان: هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای وستروس در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان استارک، لنیستر و باراثیون برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که رابرت باراثیون پادشاه وستروس، از دوست قدیمی اش، ادارد ارباب خاندان استارک، تقاضا می کند که بعنوان مشاو
دانلود سریال جذاب و دیدنی Game of Thrones فصل هشتم

قسمت ششم اضافه شد

خلاصه داستان فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت : هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای «وستروس» در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان «استارک»، «لنیستر» و «باراثیون» برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که «رابرت باراثیون» پادشاه وستروس، از دوست قدیمی اش، «ادارد» ارباب خاندان استارک، تقاضا می کند که بعنوان مشاور پادشاه، برترین سمت دربار، به او خدمت کند. این

قسمت ششم اضافه شد

خلاصه داستان فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت : هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای «وستروس» در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان «استارک»، «لنیستر» و «باراثیون» برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که «رابرت باراثیون» پادشاه وستروس، از دوست قدیمی اش، «ادارد» ارباب خاندان استارک، تقاضا می کند که بعنوان مشاور پادشاه، برترین سمت دربار، به او خدمت کند. این
نام سریال: بازی تاج و تخت – Game of Thrones ژانر: ماجراجویی، درام، فانتزی سازندگان: David Benioff, D.B. Weiss ستارگان: Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Harington امتیاز: 9.5 از 10 مدت زمان: 55 دقیقه خلاصه داستان: هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای وستروس در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان استارک، لنیستر و باراثیون برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که رابرت باراثیون پادشاه وستروس، از دوست قدیمی اش، ادارد ارباب خاندان استارک، تقاضا می کند که بعنوان مشاو
پدربزرگم
گلاب به روتون دشویی نمیره
نه که نخواد
نمی تونه
دیروز واسش سوند گذاشتن
ولی بعد دیگه درش آوردن
گفتن ببرین تا فردا
اگه تونست که هیچ
اگه نه شاید مشکل از کلیه ش باشه
الان یه خاندان
چشم انتظار دشویی پدربزرگ منن
و با اخبار لحظه ای داره پیگیری میشه :/
اعتراف دشمن شیعه به ولایت تکوینی امیر المومنین علیه السلام و خاندان پاک آن حضرت
عبد العزیز غلام دهلوی قبح الله وجهه از علمای بزرگ اهل سنت عمری و دشمنان مکتب اهل بیت علیهم السلام در کتابی که بر ضد شیعه نوشته است می‌نویسد:
حضرت امیر و ذریة طاهره او را تمام امت بر مثال پیران و مرشدان می‌پرستند و امور تکوینیه را به ایشان وابسته می‌دانند و فاتحه و درود و صدقات و نذر به نام ایشان رایج و معمول گردیده چنانچه جمیع اولیاء الله همین معامله است و نام ش
این تعجب برانگیزترین جمله‌ای بود که در کتاب سیری در سیره ائمه اطهار خواندم. مگر می‌شود قاتل امام رضا شیعه باشد؟
شهید مطهری می‌نویسد کمتر کسی را در تاریخ دیده‌ایم که این گونه از خلافت اهل بیت دفاع کند. مامون عباسی در جلسه‌ای که با چهل نفر از بزرگان اهل سنت داشت در مناظراتی از تشیع دفاع و همه‌شان را مغلوب می‌کند.
حتی به روایت تاریخ(نه علمای شیعه) لقب رضا را مامون بود که به امام علی بن موسی داد و گفت از امروز که ولی عهد من است رضای خاندان علوی
بزرگِ خاندان، همانی که پای چپش را پانزده سال پیش تصادف ناکار کرد، همانی که سیاست داشت، ابهت داشت، تدبیر داشت و کلی ترسناک بود، همانی که بودنش با نبودنش فرق داشت، همانی که دلیل دور هم جمع شدن‌مان بود در اولین روز از سال جدید تنهایمان گذاشت و رفت. دلم با رفتنش رفت.
در زمانی که خاندان زمستان بر تخت زمین نشسته بودند. اشک های ابرها اتمامی نداشت و وقت شکنجه به گلوله های سفید رنگی تبدیل می شد که هر چیزی را می پوشاند. در یکی از روزهای سرد، زٓم، شاهزاده خاندان زمستان در مقابل پدرش ایستاد و گفت؛ عاشق شده است. در آن زمان شاهزاده ها حق انتخاب نداشتند. پادشاه سرد خشمگین شد و پسرش را تٓرد کرد. زٓم جامه شاهزادگی را از تن دراورد و بر سر انتخاب اش ایستاد. در حالی که مادرش اشک های سرد اش را می ریخت از قلعه بیرون رفت. آسمان
قسمت اول اضافه شد

خلاصه داستان فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت : هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای «وستروس» در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان «استارک»، «لنیستر» و «باراثیون» برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که «رابرت باراثیون» پادشاه وستروس، از دوست قدیمی اش، «ادارد» ارباب خاندان استارک، تقاضا می کند که بعنوان مشاور پادشاه، برترین سمت دربار، به او خدمت کند. این در
ولی من یه روز زنگ میزنم به پلیس گزارش میدم پسرعموی نه چندان محترم من هرچند وقت یه بار مهمونی شبانه میگیره و واسه منی که اتاقم با هالشون دیوار به دیواره مزاحمت ایجاد میکنه ! >_< 
اصلا چرا خونه ی کل خاندان ما تو این محل جمع شده ! 
خدایا ناموسن امشب بریزن اینارو ببرن سرم رفتتتتتتتتتتتتت ! البته فایده ای نداره ! :| دو روز دیگه باز کار خودشو میکنه ... پووووووف -_-
امام سجاد (ع):
«بار خدایا، درود بفرست بر محمد و خاندان او، و جامهٔ عافیتِ خویش بر تن من بپوش و مرا در عافیت خود فرو پوشان و در حصار عافیت خود جای ده و به عافیت خود گرامی دار و به عافیت خود بی‌نیاز فرمای و عافیت خود به من بخش و عافیت خود به من ارزانی دار و عافیت خود برای من بگستران و عافیت خود درخورِ من گردان و میان من و عافیت خود در دنیا و آخرت جدایی میفکن.
بارخدایا، درود بفرست بر محمد و خاندان او، و مرا عافیت ده، عافیتی کفایت‌کننده و شفابخش و عال
 برگر کینگ زوج سلطنتی را استخدام می کند

با اعلام خبر جدایی و استقلال دوک و دوشس ساسکس، پرنس هری و مگان مارکل، از قصر باکینگهام و تلاش برای پرداخت قبوض و هزینه ها مستقل از خاندان سلطنتی، موجی از پیشنهادات جالب کاری به دست این زوج جوان رسیده است. حالا برگر کینگ با ورود به چرخه روابط عمومی خاندان سلطنتی، از هری و مگان می خواهد تا یک نوع تاج جدید کاغذی را بر سر بگذارند. 

برگر کینگ آرژانتین با مشارکت آژانس تبلیغاتی HOY به این نتیجه رسیدند که اگ
داشتن حافظه قوی موضوعی است که برای بسیاری از ما چه در دوران تحصیل و چه در زندگی روزمره از اهمیت ویژ‌های برخوردار است، ورزش کردن و داشتن تغذیه‌ی سالم باعث می‌شود مغز کاراتری بهتری داشته باشد، اما در مقابل یکی از مواردی که موجب کندی حافظه می‌شود، ورزش نکردن و بی‌تحرکی است.
علاوه بر این خوردن برخی مواد غذایی برای حافظه مضر است و با مصرف آن‌ها نمی‌توان به کارایی خوب مغز امیدوار بود، چرا که با مرور زمان به سلامتی جسم ما آسیب می‌زند؛ در ادامه
نام سریال: بازی تاج و تخت – Game of Thronesژانر: ماجراجویی، درام، فانتزیسازندگان: David Benioff, D.B. Weissستارگان: Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Haringtonامتیاز: 9.5 از 10مدت زمان: 55 دقیقهخلاصه داستان: هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای وستروس در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان استارک، لنیستر و باراثیون برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که رابرت باراثیون پادشاه وستروس، از دوست قدیمی اش، ادارد ارباب خاندان استارک، تقاضا می کند که بعنوان مشاو
گوشی شما یک حافظه ذخیره‌سازی محدود دارد که حافظه کش نامیده می‌شود و می‌تواند به سرعت پر شود، برنامه‌هایی که از آن‌ها استفاده می‌کنید مرتباً فایل‌های جدیدی را برای ذخیره اطلاعات ایجاد می‌کنند.
این‌ها فایل‌های موقت هستند که به‌عنوان حافظه پنهان یا Cache شناخته می‌شوند و یک قسمت از حافظه ذخیره‌سازی شما را در برمی گیرند. اجازه دهید نگاهی بیندازیم به هدف از حافظه پنهان، نحوه پاک کردن آن و…

ادامه مطلب

«معبودا! بر محمد و خاندان او درود فرست و مرا به تقدیر خود خوشنود ساز، و سینه ام را نسبت به موارد حکم خود گشاده گردان، و به من اعتمادی عطا فرما تا به سبب آن اعتراف کنم که تقدیرت جز به نیکی جاری نگشته است و سپاسم را برای خودت نسبت به آنچه از من بازداشته ای، افزون تر از سپاسم نسبت به آنچه عطایم کرده ای، قرار ده»
کلام حضرت در دعای سی و پنجم صحیفه
     احوال پرسی این چند روز خانواده از من و نگرانی شون از اینکه اصلا چطور میرم سر کار و چطور میام ثابت کرد که نگرانی ها و مشکلات فک و فامیل به طور کل [به قول شاخدار] پهنای باند دغدغه های پدر و مادر عزیز رو پر کرده و اصلا کسی این وسط حواسش به ما نیست و اصلا چه جای شکایت؟  زندگی و اعصاب و وقت و همه چیزمون فدای سرور و سالار ما، خاندان مامانم اینا.
انا لله و انا الیه راجعون
با نهایت تأسف و تأثر به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم شادروان ، مسلم ملکوتی خالدی بزرگ خاندان ملکوتی ساکن  شهر کاشان به علت کهولت سن دارفانی را وداع گفت و به دیدار معبود شتافت . 
مدیریت و هیئت تحریریه ی خالدنیوز ، درگذشت این پدر مهربان را صمیمانه تسلیت عرض می نماید . 
روحش شاد و یادش گرامی #درگذشتگان_خالدآباد
همراه هستیم با شما از وبسایت اموزش افزایش ، حافظه ، تندخوانی و تمرکز موضوع این قسمت ؛ تقویت حافظه
.
.
چند تکنیک باور نکردنی برای تقویت حافظه:
1️⃣ تفکر و تعمق کنید تا حافظه فعال تان بیشتر شود.2️⃣ برای بهبود تثبیت حافظه قهوه بنوشید.3️⃣ برای بهتر شدن حافظه بلند مدت، انواع توت ها را بخورید.4️⃣ برای بهبود بازیابی حافظه ورزش کنید.5️⃣ آدامس بجوید تا حافظه تان را تقویت کند6️⃣ بیشتر بخوابید تا حافظه تان تثبیت شود.
.
.
.
منبع ؛ کانال تلگرامی ؛ https://t.me/m
سی‌ام مرداد 1313، استفاده از لقب‌های گذشته با تصویب قانون مدنی، منسوخ و انتخاب نام خانوادگی برای تمامی تبعه‌های ایران اجباری شد.85 سال از زمان اجبار به‌کارگیری نام خانوادگی برای اتباع ایرانی به دستور رضاشاه می‌گذرد. پیدایش نام خانوادگی به حدود 2850 سال پیش از میلاد مسیح و برای خاندان‌های مهم و سرشناس چین باستان بازمی‌گردد.

ادامه مطلب
در شلوغی و ازدحام شهر تهران، جاذبه های تاریخی و فرهنگی زیادی وجود دارد، که یکی از مهمترین آن ها کاخ نیاوران است. کاخ نیاوران در شمال شهر تهران واقع شده و زمانی متعلق به خاندان سلطنتی قاجار بوده است. این مجموعه بزرگ از چندین بخش شامل کاخ ها، موزه ها و باغ ها تشکیل شده است. با مطالعه ادامه مطلب متوجه دلیل اهمیت و جذابیت این کاخ خواهید شد.
تاریخچه کاخ نیاوران
پادشاهان قاجار همگی دارای نگرشی خاص بودند و در پی این نگرش چندین کاخ در پایتخت خود یعنی
یک: که انگار روحمو لمس می‌کنه. دست می‌بره به پیچیده‌ترین قسمتای شخصیت و مغزم و اونا رو می‌فهمه. بغل می‌کنه. لمس می‌کنه. ادامه می‌ده به دیدن اونا. که کی می‌تونه اینقدر قسمتای مختلف مغز یه نفرو ببینه و بفهمه؟ کی می‌تونه اینقدر به آدم نزدیک شه که مرزای شخصیتاتون برداشته شه و از یه جایی به بعد ندونی این واقعا تویی یا اون؟

دو: می‌دونی؟ تو قلبِ منی که چارصد، پونصد کیلومتر دورتر از سینه‌م داره راه می‌ره. نفس می‌کشه. ادامه می‌ده. که جفتمون لا
بسم الله الرحمن الرحیم

إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ 
خدایا! گرفتارى بزرگ شد، و پوشیده بر ملا گشت، و پرده کنار رفت، و امید بریده گشت،
وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیْکَ الْمُشْتَکَى
و زمین تنگ  شد، و خیرات آسمان دریغ شد، و پشتیبان تویى، و شکایت تنها به جانب تو است،
 وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللّ
دو روز قبل که عکسهای عروسی یکی از افرادی که دنبالش میکنم را دیدم با خودم گفتم الهی خوشبخت شوند اما کاش در این اوضاع اقتصادی حداقل عکس منتشر نکنند تا آه دیگران دربیاید! چیزی نگفتم و سعی کردم از این مسئله عبور کنم اما به همسرم گفتم می‌دانم که انسان آزاده‌ای پیدا می‌شود که در این باره حداقل یک پست بگذارد و درست چندساعت بعد جناب حجت الاسلام صدرالساداتی همان عکسها را گذاشت و از پدر داماد که سفیر این خاک و بوم هست چندسوال پرسید و گفت در صورت پاسخ
مدیریت حافظه 
سیستم عامل در مورد با مدیریت حافظه دو کار اساسی را انجام می دهد :
·      هر پردازه به دلبل  اجراء باید دارای حافظه مورد نیاز و اختصاصی خود باشد .
·      از انواع متفاوتحافظه در سیستم استفاده تا هر پردازه می تواند به اجراء با بالاترین سطح کارآئی برسد.
سیسم های عامل در ابتدا محدوده های حافظه مورد نیاز هر نوع نرم افزار و برنامه های خاص را اماده نمایند.  فرض کنید سیستمی دارای یک مگابایت حافظه اصلی بوده  . سیستم عامل کامپیوتر فرض

ضعف حافظه از مشکلات شایعی است که با بالا رفتن سن افراد بیشتر درگیر آن می‌شوند.

طبق اعلام سازمان غذا و داروی آمریکا، هر آنچه بر فرآیند تفکر و یادگیری تاثیر بگذارد می‌تواند قدرت حافظه را نیز تحت تاثیر قرار دهد.

به گزارش سایت هلث‌دی نیوز، برخی از عوامل شایعی که می‌تواند به ضعف حافظه منجر شود، در پی می آید:

- مصرف برخی داروها از جمله داروهای خواب، ضن اضطراب، آنتی هیستامین‌ها و مسکن‌ها که بر حافظه تاثیر دارند.

-مصرف مواد الکلی که موجب ک

قاسم‌بن‌الحسن(س) نوجوانی است که هنوز به حد بلوغ و تکلیف نرسیده بود. در شب عاشورا، وقتی که امام حسین فرمود«همه کشته خواهند شد؛ شما بروید» و اصحاب قبول نکردند که بروند، این نوجوان سیزده، چهارده ساله عرض کرد عموجان! آیا من هم در میدان به شهادت خواهم رسید؟» به تعبیر ما، امام حسین خواست این نوجوان را آزمایش کند؛ فرمود:«عزیزم! کشته شدن در ذائقه تو چگونه است؟» گفت:«احلی من العسل»؛ از عسل شیرین تر است. ببینید، این، آن جهت‌گیری ارزشی در خاندان پیا
احمد(ص)
و خاندان او نورند
به صلات و به صبر مشهورند
پرچم
عدل و دین و انصافند
معدن حلم و فضل و الطافند
رهنمایان
راه ایمانند
همگی ترجمان قرانند
پاک
و طاهر وجود یک یکشان
حجت الله و مظهر ایمان
در
سجود و رکوع و وقت قیام
شان حق را ستوده اند مدام
عهدشان
با خدایشان محکم
دین حق را علامت و پرچم
کرده
اند استوار طاعت حق
سعی آنان فقط رضایت حق
حاملان
کتاب قرانند
ناصح و رهنمای انسانند
دشمن
کفر و شرک و الحادند
جان به راه خدای خود دادند
همگی
گوهران یک بحرند
الگو
احمد(ص)
و خاندان او نورند
به صلات و به صبر مشهورند

پرچم
عدل و دین و انصافند
معدن حلم و فضل و الطافند

رهنمایان
راه ایمانند
همگی ترجمان قرانند

پاک
و طاهر وجود یک یکشان
حجت الله و مظهر ایمان

در
سجود و رکوع و وقت قیام
شان حق را ستوده اند مدام

عهدشان
با خدایشان محکم
دین حق را علامت و پرچم

کرده
اند استوار طاعت حق
سعی آنان فقط رضایت حق

حاملان
کتاب قرانند
ناصح و رهنمای انسانند

دشمن
کفر و شرک و الحادند
جان به راه خدای خود دادند

همگی
گوهران یک بحرند

علی اکبر(ع) نخستین فردی بود که از بنی‌هاشم به میدان رفت. او فرزند بزرگ امام است و نزدیک‌ترین فرد به ایشان. چون غربت پدر را در میان خیل گرگ‌های خون آشام کوفه و شام می بیند، از همه یاران و افراد خاندان پیشی می گیرد و خود را در راه آرمانی فدا می‌کند. او گام به میدان می‌نهد تا حجت را تمام کند و شوق رسیدن به فیض شهادت را در دل یاران حسین(ع) قوت بخشد. علی اکبر(ع) الگوی سبقت گرفتن در شهادت است.

منبع : باشگاه خبرنگاران
بنیان‌گذار فرقه کواکر فردی به‌نام جورج فاکس (١۶٢۴-١۶٩١) است که به یک خانواده گمنام تاجر تعلق داشت. در فضای انقلاب پوریتانی، فاکس نیز فعالانه وارد گود شد و حرکتی گسترده را علیه نهاد کلیسا سامان داد.او مدعی شد که مسیح بر او ظاهر شده و اعلام کرده که خداوند در قلب تمامی بندگان حضور دارد و برای ایجاد رابطه با او نیازی به کلیسا و کشیش نیست. خدا در همهٔ انسان‌‏ها تجلّی دارد و ایمان نوری است درونی که دریافت آن هیچ واسطه‌ای را، اعم از انسان یا معبد،
بسم الله الرحمن الرحیم
بارخدایا
درود بفرست بر محمد و خاندان او و جامه عافیت خویش بر تن من بپوش و مرا در عافیت خود فروپوشان
در حصار عافیت خود جای ده و به عافیت خود گرامی دار و به عافیت خود بی نیاز فرمای و عافیت خود به من
بخش و عافیت خود به من ارزانی دار و عافیت خود برای من بگستران و عافیت خود در خور من گردان و میان
من و عافیت خود در دنیا و آخرت جدایی میفکن.
ای خداوند بر من احسان نمای و به اعطای تندرستی  و امنیت و سلامت در دین من و جسم من.
و مرا به ارز
امام صادق ع میفرمود مردی نزد پیغمبرص امد  عرضکرد یا رسول الله مرا سفارشی کن فرمود چیزیرا بخدا شریک مساز اگر چه باتش سوخته شوی و شکنجه بینی  همواره دلت بایمان محکم باشدوپدر ومادرت را فرمانر و با انها نیکی کن زنده باشند یا مرده و اگر دستور دادند خاندان و مالت را کنار گذار این کارا بکن که ایمانست شرح مرحوم کلینی از کلمه براحسان بوالدین را فهمیده ولی ممکن است احسان بهرکس را شامل این حدیث کنایه از اینستکه احسان بزودی محسن را داخل بیشت کند ودر مح
 دعای فرج
إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ 
وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ أَنْتَ الْمُسْتَعَانُ وَ إِلَیْکَ الْمُشْتَکَى
و زمین تنگ  شد، و خیرات آسمان دریغ شد، و پشتیبان تویى، و شکایت تنها به جانب تو است،
 وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللَّهُمَّ صَلِّ ع
  دعای فرج امام زمان(عج)
 وَ عَلَیْکَ الْمُعَوَّلُ فِی الشِّدَّةِ وَ الرَّخَاءِ اللّ
زنی پیش می آید و به بچه های کوچکتر کاروان، به تصدق، نان و خرما می بخشد. تو زخم خورده و خشمگین، خود را به بچه ها می رسانی، نان و خرما را از دستشان می ستانی و برمی گردانی و فریاد می زنی: «صدقه حرام است بر ما.»
پیرمردی زمینگیر با دیدن این صحنه، اشک در چشم هایش حلقه می زند، بغض، راه گلویش را می بندد و به کنار دستی اش می گوید: «عالم و آدم از صدقه سر این خاندان، روزی می خورند. ببین به کجا رسیده کار عالم که مردم به اینها صدقه می دهند.»
همین معرفی های کوتاه

گرانبهاترین جواهرات سلطنتی دنیا  داشتن جواهراتی که نماد عشق و وفاداری به طرف مقابل هستند، تنها  به معنای میزان
ثروت شخص نیست بلکه درجه و مقام اجتماعی او را نیز نشان می‌دهد.جواهرات گرانبها از زمان گذشته تاکنون در بین
خانواده‌های سلطنتی هر دوره، عنصری مهم تلقی می‌شده‌اند. ملکه‌ها و دوشیزگان در قصر همیشه انواع مختلف جواهرات
گرانبها را از گردن خود آویزان نموده و در مراسم و میهمانی‌ها شرکت می‌کردند.زیبایی و قدمت این جواهرات آنقدر تحسی
 تقویت حافظه و مغز با برنامه ی استاد RYNCO

برای تقویت حافظه و مغز
اگر به دنبال تقویت حافظه خود هستید
و می‌خواهید از ۱۰۰ درصد مغزتان استفاده کنید
یا می‌خواهید هوش خود را تقویت کنید.

اگر می‌خواهید بدانید که چطور می‌توانید مغز خود را فعال کنید
و اینکه چه بخورید تا حافظه قوی داشته باشید 
از قسمت زیر خرید و دانلود نمائید

دریافت فایل 
جهت کپی مطلب از ctrl+A استفاده نمایید نماید

کشور عراق همانطور که مدفن خاندان عصمت و طهارت است مدفن ۱۴ تن از پیامبران الهی نیز هست
قبر حضرت آدم و حضرت نوح
حضرت آدم اولین پیامبر الهی و حضرت نوح نبی در شهر نجف اشرف در جوار مضجع شریف حضرت امیرالمومنین علی علیه السلام دفن هستند چنانچه ما در زیارت نامه ی حضرت امیر میخوانیم :
السلام علیک یا مولای و علی ضجیعیک آدم و نوح
سلام بر تو ای مولای من و بر دو بزرگواری که در کنار مضجع شریفت آرمیده اند : آدم و نوح
ادامه مطلب
⚫️ انا لله و انا الیه راجعون ⚫️والده ی ماجده ی شهید والا مقام #شهیدرضاکمالی ، مرحومه ی مغفوره #حاجیه_خانم_فاطمه_اسفندیاری همسر مرحوم حاج عباس کمالی دار فانی را وداع و دعوت حق را لبیک گفت .مدیریت و هیئت تحریریه ی رسانه ی خالدنیوز ضایعه ی وارده را  به خاندان عزادار کمالی و وابستگان تسلیت عرض می نماید .
مراسم تشییع پیکر مرحومه ی مغفوره ام الشهید رضا کمالی ، حاجیه خانم فاطمه اسفندیاری، دوشنبه ساعت ۱۸و۳۰دقیقه رسمی از مقابل منزل ایشان واقع در خ
یه کتابی با عنوان《ایرانیان فرزندان خود را چه می نامند ؟》خوندم 
میگفت اسم "هاشم" به معنای کسی است که نان ترید میکند ... معنای خوبی ندارد ولی ایرانیان چون هاشم بر میگردد به خاندان بنی هاشم و حضرت محمد برای این اسم احترام قائلند و بدون توجه به معنای اسم اون رو برای فرزندانشون انتخاب می کنند یا "میثم" ... به معنای بندی است که به پای شتر میبندند که دور نرود اما ایرانیان به دلیل آوای خوشی که داره بدون توجه به معنا این اسم رو روی فرزندانشون میذارن 
حا
#دوستان عزیزی که نماز و روزه و ختم قرآن قضای اموات(ره) برگردنشان میباشد می توانند با مراجعه به منوهای بالای صفحه وبلاگ وارد گزینه نماز و روزه استیجاری شوند واین دین بزرگ را از خود ساقط کنند..  /\   /\
بسم الله الرحمن الرحیم
إِلَهِی عَظُمَ الْبَلاءُ وَ بَرِحَ الْخَفَاءُ وَ انْکَشَفَ الْغِطَاءُ وَ انْقَطَعَ الرَّجَاءُ خدایا! گرفتارى بزرگ شد، و پوشیده بر ملا گشت، و پرده کنار رفت، و امید بریده گشت،
وَ ضَاقَتِ الْأَرْضُ وَ مُنِعَتِ السَّمَاءُ وَ
امام صادق (ع) فرمودند :
هو یَوم عِبادة و صلوةٍ و شکرٍ لله و حَمد له و سرورٍ لِما مِن الله بهِ عَلَیکم مِن وِلایَتِنا و اِنی اٌحِبٌ لکم ان تصوٌموُه
عید غدیر روز عبادت و نماز و سپاس و ستایش خداست و روز سرور و شادی است به خاطر ولایت ما خاندان که خدا بر شما منت گذارد و من دوست دارم که شما آن روز را روزه بگیرید
وسائل الشیعه 7 : 328 ، ح 13
پیشنهاد اجرایی :
حمد و سپاس خدای یکتا به جهت نعمت ولایت
اینک پیام کربلااندر ولای رهبراست/اوحامی دین خدا ووارث پیغمبر است/خون شهید نینوا داده است درس عاشقی/معنی اسلام نبی در معرفت برحیدراست/اینک حسین و یاوران درعرش مهمان خدا/وقت اسارت ازبرای خاندان کوثراست/با دشمن دین خداماجنگ دائم میکنیم/آموخته برماحسین که دشمن اوابتراست/درکشورایران ما شورعزاداری بپاست/سیدعلی خورشیددین ازبهرملت سروراست/راه امام عاشقان باهرشهیدی جاودان/خط خمینی درجهان برهر مسلمان گوهراست/شدکربلاو زینبش الگوی ایمان ووفا/ا
پیام تسلیت رهبرانقلاب در پی درگذشت آیت الله امینی: درگذشت عالم مجاهد و پارسا مرحوم آیت الله آقای حاج شیخ ابراهیم امینی رضوان الله علیه را به حوزه مبارک قم و فضلا و علاقمندان و مستفیدان از آثار قلمی آن مرحوم و بویژه خاندان مکرم ایشان تسلیت عرض میکنم. عمر با برکت این عالم بزرگوار یکسره در راه علم و کسب و نشر معارف اسلامی و نیز مجاهدت سیاسی و اجتماعی و حضور فعال در مناصب رسمی نظام جمهوری اسلامی مصروف گردیده است، همچنانکه سلوک فردی ایشان نمونه چ
تقویم شیعه
شب یازدهم محرم
۱- شام غریبان کربلا
نخستین شب عزا و سوگ خاندان پیامبر صلی الله علیه و آله پس از شهادت سید الشهداء علیه السلام است. شبی تیره‌تر از سیاهی ! شبی جانسوز که در آن تلخ‌ترین لحظات بر خاندان امام حسین علیه السلام گذشت. آیا می‌شود رنج و سوز و مصیبت بازماندگان حضرت را در آن شب بیان کرد و یا حتی تصور نمود؟ آیا کسی درک می‌کند که دیدگان خونفشان عمه‌ی امام زمان علیه السلام و اهل بیت چقدر و چگونه بر آن حضرت گریستند؟ آیا می‌تواند ت
قسمت های اصلی
Cortex-M3 یک میکروپروسسور 32 بیتی می باشد که دارای یک مسیر داده 32 بیتی ،یک بانک رجیستری 32 بیتی و رابط های حافظه 32 بیتی است.این پردازنده دارای معماری هارواردمی باشد،به این معنا که دارای باس داده و باس دستورالعمل مجزا می باشد.این معماری اجازه می دهد که دستورالعمل ها و دسترسی به داده هادر آن واحد امکان پذیر باشد ،در نتیجه کارایی پردازنده افزایش می یابد زیرادستیابی به داده ها تاثیری بر کانال دستورالعمل ندارد . این ویژگی با عث می شود که C
به نام خدا
و درود بر محمد(ص) و خاندان مطهرش...
و به سرعت برق و باد، تعطیلات قبل نوروز و بعد نوروز تموم شد
و بسیاری از ماها در خواب به سر می بردیم، حالا بعضی ها، کاری کرده اند، دستشون طلا.
و ان شاالله سال۹۸ به شیرینی زیاد و تلخی کم، تموم بشه.
و در کل، من آرزوم براتون به عنوان عزیز دلتون اینه:
«سخت ترین کارها به جونتون بیفته و بتونین با تلاش و برنامه ریزی، شکستشون بدین و قهرمان زندگیتون بشین»
و آرزوتون برای من رو ذکر کنین.
و این که به مغزتون زیاد بها
تکنولوژی RDMA چیست ؟
RDMA مخفف Remote Direct Memory Access می باشد که دسترسی مستقیم به حافظه یک هاست را به حافظه هاست دیگر بدون دخالت CPU و سیستم عامل فراهم می کند که باعث تقویت شبکه و performance هاست با کاهش latency ، کاهش بار CPU و پهنای باند بالاتر می شود. در مقابل، ارتباطات TCP / IP به طور معمول نیازمند عملیات کپی هستند که باعث افزایش قابل توجهی تاخیر در منابع CPU و حافظه می شود.
RDMA با پشتیبانی از آداپتور شبکه برای انتقال داده ها به طور مستقیم به حافظه و یا از حافظه نرم اف
قسمت دوم
به نام خدا
نویسنده:امیرحسین کاظم دخت

در سالیان پیش در نزدیکی شهر آبادان عمارتی وجود داشت که به عمارت شیخِ خنده معروف بود. صاحب این عمارت شیخ عربی بود که هر هفت روز مقدمات جشن آماده میکرد و همه مردم جمع می شدند و شادی میکردند.
این جشن ها در رسومات هم برگزار میشد.
این عمارت سالیان سال افراد را به خود دعوت می کرد.
عروسی،جشن،شادی و تمام مراسماتی که شادی آور بود به طور رایگان شیخ عرب برگزار میکرد.
شیخ عرب مردی شاد و چاق بود،او از خاندان سع
نام سریال: بازی تاج و تخت – Game of Thronesژانر: ماجراجویی، درام، فانتزیسازندگان: David Benioff, D.B. Weissستارگان: Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Haringtonشبکه پخش کننده:HBO 
سالهای پخش: 2011امتیاز: 9.5 از10 مدت زمان: 55 دقیقه
اطلاعات بیشتر: کلیک کنید
خلاصه داستان: هفت خاندان اشرافی برای حاکمیت بر سرزمین افسانه ای وستروس در حال ستیز با یکدیگرند. خاندان استارک، لنیستر و باراثیون برجسته ترین آنها هستند. داستان از جایی شروع می شود که رابرت باراثیون پادشاه وستروس، از دوست قدیمی
همه ی فرزندان و برادران و خاندان خود را گِرد آورد. لحظه ای چشم در صورت آنها دوخت و فرمود: «مردم بنده ی دنیایند. و دین بازیچه ای است بر زبانشان. تا آن هنگام که روزیشان آماده شود با دین سر و کار دارند؛ اما چون سختی فرا رسد، دینداران بسیار اندک می شوند.»
+ فراموشان - داوود غفارزادگان
خاندان محترم رضوانی
با ابراز همدردی و ارج نهادن این بدعت انسان دوستانه در اهدای هزینه سومین و هفتمین روز در گذشت نیک اندیش ارجمند شادروان حاج عزیزالله رضوانی به مجمع خیرین سلامت شهرستان درگز ، صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی می نماییم. امیدواریم این سنت نیک و حسنه شما سروران گرامی به یک حرکت عموم نزد سایرین تبدیل گردد.
روحش شاد و هماره قرین رحمت الهی باد.
روابط عمومی مجمع خیرین سلامت شهرستان درگز
2645 - «ربع پهلوی» در چهل و یکمین سالگرد آوارگی خود و خاندان خائنش، پس از شکست‌های متعدد در راه مبارزه با نظام جمهوری‌اسلامی، اکنون کارش به‌جایی رسیده که از طریق حمایت از یک خواننده نامتعادل دنبال جذب طرفدار است. وی در حمایت از «امیر تتلو» خواستار جلوگیری از انتقال او به ایران شد و این کار را ناقض حقوق بشر دانست!لینک کوتاه منبع:  www.tiny.cc/mzdr110
دانلود فایل اصلی
۲۷۱۹ - خاندان پهلوی کسر شأن خود می‌دانستند برای فرزندان‌شان مربی ایرانی بگیرند و به معلمان اروپایی روی می‌آوردند. معلمانی که تلاش می‌کردند تا خودسرانه در سراسر کاخ نفوذ کنند و بر همه مردان کاخ مسلط شوند.از جمله این افراد «ژوئل فویه» معلم فرانسوی «رضا پهلوی»، با اصالت یهودی بود که بعدها مشخص شد جاسوس دولت فرانسه بوده است!برگرفته از: کتاب «محافظ شاه» (علی شهبازی)، ص۱۹۶
دانلود فایل اصلی
نماهنگ | فرستادگان حسین علیه‌‌السلام
⬅⬅⬅روی این تصویر کلیک کنید
نماهنگ | فرستادگان حسین علیه‌‌السلام(KHAMENEI.IR)
حضرت آیت‌آلله خامنه‌ای: «[حضرت امام حسین] هم دو سه نفر مأمور کارکُشته‌ى مبرّزِ قوی‌دست که تالی‌تِلو خودش بودند، به‌سوى تاریخ فرستاد.این چند مأمور، یکى خواهرش زینب کبرا است -انت بحمد الله عالمةٌ غیر معلّمة؛ آن‌چنان [امام سجّاد(علیه‌السّلام)] درباره‌‌ى زینب کبرا حرف میزند که انسان به یاد یک امامى از خاندان پیغمبر [می‌افتد]
خاندان محترم رضوانی
با ابراز همدردی و ارج نهادن این بدعت انسان دوستانه در اهدای هزینه سومین و هفتمین روز در گذشت نیک اندیش ارجمند شادروان حاج عزیزالله رضوانی به مجمع خیرین سلامت شهرستان درگز ، صمیمانه سپاسگزاری و قدردانی می نماییم. امیدواریم این سنت نیک و حسنه شما سروران گرامی به یک حرکت عموم نزد سایرین تبدیل گردد.
روحش شاد و هماره قرین رحمت الهی باد.
روابط عمومی مجمع خیرین سلامت شهرستان درگز
پس از شهادت امام حسین ـ علیه السّلام ـ در روز دهم محرم سال 61 هـ .ق اهل بیت ـ علیهم السلام ـ و حرم امام به اسارت دشمن درآمدند.

در بامداد دوازدهم محرم خاندان رسول اسلام ـ صلی الله علیه و آله ـ به رهبری زینب کبری ـ سلام الله علیها ـ و امام زین العابدین ـ علیه السّلام ـ از کربلا بطرف کوفه حرکت کردند. پس از ورود به کوفه، و خوشحالی درباریان و ابن زیاد و گرفتن مراسمی به خاطره پیروزی، به طرف شام، محل استقرار یزید حرکت نمودند. وقتی سر حسین ـ علیه السّلا
امام رضا (ع) در وصیت‌نامه شهداعاشقانه های شهدا برای امام رئوفگزیده‌ای از کلام شهدا درباره امام رضا (ع) 
؛ همه شیعیان به اهل بیت (ع) عشق و ارادت وافری دارند اما این عشق در نظر شهدا، موج متفاوت‌تری داشت که آنها را همچون خاندان محمد و آل محمد (ص) به سوی جبهه‌های جنگ کشاند تا خونشان، پاسدار دین و عشق به اهل بیت (ع) باشد.
ادامه مطلب
آزمونهای حافظه کلامی و عددی
آزمون های حافظه کلامی و عددی؛ در قالب فایل Word، همراه با نحوه نمره دهی و تفسیر و کلید آزمون ها. آزمونهای حافظه کلامی و عددی با هدف بررسی جنبه های مختلف حافظه براساس حافظه جفت کلمات، حافظه بازشناسی و حافظه عددی تنظیم شده است.
پاریسولا لمپسوس’ زنی یونانی است که به همراه دختر نوجوانش، سالها طعمه هوسرانی‌های صدام و پسرش بوده، در کتابی، ماجرای روابط خود با صدام را تشریح کرده است.
به گزارش مشرق، "پریسولا لمپسوس" زنی یونانی است که در کتاب خود که در سوئد متتشر کرده، نوشته است که صدام، رئیس‌جمهور مخلوع رژیم بعثی عراق سالها به بهانه عشق به وی، او را در معرض انواع آسیب‌ها قرار داده است.
او در این کتاب، خاطرات خود را با صدام به رشته تحریر درآورده است و محتوای کتاب، بگونه
عسکر یعنی لشکر. آن جا پادگان نظامی خلفای عباسی بود. علت انتقال پادگان نظامی از بغداد به سامرّاء حرکات مغرورانه و مستانه اسب سواران سپاه دولتی و ناراحتی و شکوائیه های مردم بود. هر که را می خواستند زیر نظر بگیرند تا به طور محسوس و غیرمحسوس تحت مراقبت شدید باشد و دیدارها و ارتباطاتش توسط مأموران خشن و سبک سر به طور کامل کنترل گردد، جایش عسکر بود.
خلفای عباسی که در آن سال ها تعادل خود را از دست داده بودند و هر کدام چند صباحی بیشتر بر اریکه قدرت باق
بسم الله الرحمن الرحیم
​​​​​​در اسلام علوی ماه محرم الحرام از ماه‌هایی است که در آن جنگ حرام و ممنوع بود و همگان جنگ را تعطیل میکردند
در اسلام عمری 
انانکه اعتقاد به سیره عمر داشتند نه سنت رسول الله،در ماه محرم الحرام جنگ تا برابری را با اهل بیت پیامبر صل الله علیه وآله وسلم آغاز کردند و خون خاندان پیامبر را حلال شمردند و دختران پیامب ر را اسارت گرفتند
⚫️ انا لله و انا الیه راجعون ⚫️
خالدنیوز/حاجیه خانم صدیقه خدایاری متعلقه ی آقای حاج تقی مختاری ، دار فانی را وداع گفت .درگذشت این مادر گرامی را به خاندان عزادار خدایاری خصوصا آزاده ی سرافراز شهر خالدآباد جناب آقای حاج رضا خدایاری تسلیت عرض می‌نمائیم .روحش شاد و یادش گرامی#درگذشتگان_خالدآباد
نحوه افزایش حافظه گوشی و تبلت
برای
افزایش حافظه در گوشی و تبلت می توانید از کابل OTG استفاده کنید بطوریکه
بسیاری از دستگاههای USB از جمله هارد دیسک های اکسترنال را به آن متصل
نمائید.
روش های افزایش حافظه گوشی و تبلت
ادامه مطلب
دانلود قسمت سوم فصل 8 سریال Game of Thrones با زیرنویس فارسی
دانلود رایگان فصل هشتم سریال بازی تاج و تخت
قسمت سوم قرار گرفت
دانلود قسمت 03 فصل 8 سریال Game of Thrones
مشخصات سریال 
منتشر کننده : یوز دی ال
نام سریال : بازی تاج و تخت – Game of Thrones
ژانر : ماجراجویی , درام , فانتزی , هیجان انگیز
شبکه پخش کننده : HBO
سال های انتشار : 2011_2019
محصول کشور : آمریکا
امتیاز سریال : 9.5/10
اطلاعات بیشتر : IMDB
کارگردان : David Benioff, D.B. Weiss
بازیگران : Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit Harington
خـلـاصــــ
وصایای اخلاقی پیامبر خدا صلی الله علیه و آله به امیر المومنین به نقل از کتاب شریف تحف العقول (۱۴)
یا علی فی التوراة من أتى غنیا فتضعضع له ذهب ثلثا دینه.
ای علی! در تورات آمده است که کسی که خود را در برابر ثروتمند به خاطر ثروتش حقیر نماید، دو سوم دینش را از دست داده است.
ارمغان حکمت از خاندان عصمت، ترجمه تحف العقول عن آل رسول، تألیف ابن شعبه حرانی، ترجمه محمد مهدی سازندگی، صفحه ۲۲
این شاید اولین سفر زیارتی بدون خانواده و دوستان بوده باشد... 
چه لذتی بالاتر از درخواست کردن از خاندان کرم وجود دارد؟؟؟
خاندانی که نیامده، درخواست را می شنوند حتی اگر به زبان نیاوری... 
شاید این سفر، یه سفر تذکر بوده باشدکه حواسمان بهت هست حواست به خودت باشد... شاید... 
السلام علیک یاحضرت معصومه (س) 
سلام
خوبین
شهادت حضرت صدیقه طاهره فاطمه الزهرا رو خدمت همه مسلمین و مخصوصا صاحت مقدس حضرت ولی عصر تسلیت عرض میکنم. و همچنین محضر مبارک نایب برحقش امام خامنه ای(مدظله العالی) و همچنین به همه بلاگی های محب حضرت و خاندان پاک نبوت و امامت.
بعد از مدت ها اولین پستی که دارم میذارم متبرک شد به نام اعظم حضرت زهرا لذا به تبرک اسم ایشان یه قسمتی از مباحث و مقاتل ایشون رو عنوان میکنم. حضرت صدیقه طاهره در سن 18 سالگی از دنیا رفتند مهم ترین واقعه بعد از رحلت

‌ دعا کننده برای تعجیل در فرج و ظهور مولایمان صاحب الزمان علیه السلام محبوب ترین افراد نزد خدای تعالی است.
زیرا که او به عموم مومنین نفع رسانیده، و نیز شادمانی و سرور را بر ائمه اطهار و خاندان رسول اکرم صلی الله علیه و آله وارد ساخته است.  
مکیال المکارم ج اول ص ۴۸۶
دانلود قسمت پنجم فصل 8 سریال Game of Thrones با زیرنویس فارسی
 تریلر قسمت پنجم قرار گرفت
دانلود قسمت 05 فصل 8 سریال Game of Thrones
مشخصات سریال 
خ
NVMe مخفف non-volatile memory express (رابط کنترل‌کننده‌ی میزبان حافظه غیرفرار) یک اینترفیس ارتباطی برای حافظه‌های SSD است که توسط یک کنسرسیوم متشکل از شرکت‌های همچون اینتل، سامسونگ، سن‌دیسک، دل و سیگیت توسعه داده شده است؛ این پروتکل در حقیقت استفاده از باس PCIe را برای حافظه‌های SSD ممکن می‌سازد. NVM Express به نرم‌افزار و سخت‌افزار میزبان این امکان را می‌دهد تا از حداکثر موازی‌سازی در SSD‌های مدرن استفاده کنند.
ادامه مطلب
دانلود قسمت اول فصل 8 سریال Game of Thrones با لینک مستقیم
قسمت اول 26 فروردین ….
دانلود قسمت 01 فصل 8 سریال Game of Thrones
مشخصات سریال 
خـلـاصـــ
ایام فاطمیه تموم شد و من همش در فکر بودم تا مطلبی برای خودم بنویسم. دلِ دیگه هوایی میشه پر میزنه ولی خب رها کنی، رو بوم هرکسی و هرچیزی میشینه...
نگهش داشتم همین حوالی همین سمت و سو
نگاه کردم به داشته ها و نداشته هام 
به دستان خالیِ خالی
یه وقتهایی پشیمون میشم از خیلی جذابیت های دوست داشتنیِ اطرافم
نگاه میکنم به دلم و میبینم رفته یطرف پنهان شده و میگه : بمن چه! میخواستی حواست باشه!
دل دیگه شعور نداره؛ اگه داشت که اسمش میشد عقل
اینقدر شرمنده و غرق
دانلود قسمت دوم فصل 8 سریال Game of Thrones با زیرنویس فارسی
تریلرقسمت دوم و زمان پخش قرار گرفت
دانلود قسمت 02 فصل 8 سریال Game of Thrones
مشخصات سریال 
بازیگران : Emilia Clarke, Peter Dinklage, Kit H
وصایای اخلاقی پیامبر خدا صلی الله علیه و آله به امیر المومنین علیه السلام به نقل از کتاب شریف تحف العقول (۱۷)
یا علی أربع من یكن فیه كمل إسلامه: الصدق. والشكر. والحیاء وحسن الخلق.
ای علی! چهار صفت در هر که باشد اسلامش کامل است: راستگویی، سپاسگزاری، حیاء و خوش‌خویی.
ارمغان حکمت از خاندان عصمت، ترجمه تحف العقول عن آل رسول، تالیف ابن شعبه حرانی، ترجمه محمد مهدی سازندگی، صفحه ۲۴
کتاب یک دقیقه سکوت نویسنده: نفیسه نظری انتشارات: عهد مانا

کتاب یک دقیقه سکوت : شرحی از زندگی شهید ادواردو آنیلی. نمیشناسی؟! تعلل نکن.

کتاب یک دقیقه سکوتنویسنده: نفیسه نظریانتشارات: عهد مانا
بریده کتاب(۱):
کم‌کم ورزش‌کاران تیم وارد زمین شدند… همه خبرنگاران مانند آبراهام درحال آماده کردن دوربین‌هایشان بودند و منتظر شنیدن سوت داور برای آغاز بازی …ناگهان از بلندگوی ورزشگاه همگی دعوت به یک دقیقه سکوت شدند.سخن‌گوی ورزشگاه از مرگ مردی به ن
                                     به نام خدا
نتیجه بازی مقابل تیم ولیعصر رفسنجان ۱_۱ مساوی شد درحالی که ما دو تا از بهترین بازیکنان تیم رو در ترکیب نداشتیم  به دلیل مصدومیت این بازی رو از دست دادند. 
ترکیب بازی مقابل تیم ولی عصر وشهید حسینی در قسمت "بازیکنان تیم" وجود دارد
 پس پیغمبر ص خودرا بصبر ملزم ساخت تا انها تجاوز کردند و خدای تبارک وتعالی را بزبان اوردند و اورا تکذیب کردند پیغمبر ص در باره خودم و خاندان و ابرویم صبر کردم ولی نسبت ببد گفتن معبودم صبر ندارم خدای عزوجل نازل فرمود که ما اسمانهاو زمین  فضارادر شش روز افریدیم و هیچ  خستگی بما نرسد و انچه. میگویند  صبر کن 38 سوره 5 پس  پیغمبر ص در همه احوال صبر کرد تا بامامان از عترتش باو مژده ودادند و انهارا بصبر معرفی کردند و خدا جل وثنا فرمودچون  صابر بودند و
وصایای اخلاقی پیامبر خدا صلی الله علیه و آله به امیر المومنین علیه السلام به نقل از کتاب شریف تحف العقول (١٨)
یا علی وإن للمتكلف من الرجال ثلاث علامات: یتملق إذا شهد. ویغتاب إذا غاب. ویشمت بالمصیبة.
ای علی! شخص متظاهر سه نشانه دارد: در حضور چاپلوس است، در غیاب بدگوست، و در مصیبت ملامت‌گر.
ارمغان حکمت از خاندان عصمت، ترجمه تحف العقول عن آل رسول، تالیف ابن شعبه حرانی، ترجمه محمد مهدی سازندگی، صفحه ۲۴
‍ ✒️شعـــــــــــر مهــــــــــــدوے
من از اشکی که میریزد ز چشم یار میترسماز آن روزی که مولایم شود بیمار میترسم!
همه ماندیم در جهلی شبیه عهد دقیانوسمن از خوابیدن مهدی درون غار میترسم
رها کن صحبت یعقوب و کوری و غم و فرزندمن از گرداندن یوسف سر بازار میترسم!
همه گویند این جمعه بیا اما درنگی کناز اینکه باز عاشورا شود تکرار میترسم!
سحر شد آمده خورشید اما آسمان ابریستمن از بی مهری این ابرهای تار میترسم!
تمام عمر خود را نوکر این خاندان خواندماز

انالله و انا الیه راجعونبا نهایت تأسف و تأثر درگذشت شادروان  محسن ضمیری (رحیم) فرزند نور محمد و حاجیه خانم عصمت سعیدی جهانگرد را به اطلاع همشهریان عزیز می رسانیم . در این لحظات ملکوتی برای آن مرحوم رحمت و غفران الهی و برای بازماندگان صبر جمیل و اجر جزیل آرزومندیم .روحش شاد و یادش گرامیبرای شادی روحش حمد و سوره ای قرائت بفرمائید .مصیبت درگذشت این پدر گرامی را خدمت خاندان عزادار تسلیت عرض می نمائیم .#درگذشتگان_خالدآباد 

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها